Hakkımızda

Kurumsal, Şirket Profili, Misyonumuz, Vizyonumuz

Biz Kimiz?

Web tasarımı, web yazılım ve programlama, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı ve seo ( arama motoru optimizasyonu ) alanında 2004 yılından bu yana farklı bir marka adında faaliyet gösterirken şimdi de kendi markasını oluşturarak tecrübe ve yeteneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

16 yıllık serüvenimizde birçok farklı sektörde web tasarım ve kurumsal kimlik tasarımı yaparak yeni açılacak şirketlerle veya mevcut çalışmalarını yenileceyecek olan firmalar ile birlikte yola çıktık.

Her işi büyük bir özen ile ve büyük bir iş aşkı ile yaptık. Her müşterimiz ile birebir ilgileniyoruz. Projelerimize başlarken kendilerini iyi tanımak için Türkiye”nin neresinde olursa olsun ziyaret ediyoruz veya online canlı bağlantı ile iletişime geçiyoruz. En son teknolojik alt yapıları kullanarak modern web siteleri, eşi benzeri olmayan logo tasarımları, sadece firmalara özel kurumsal kimlik tasarımları yapıyoruz.

Neden BerPel Hosting?

Bizi öne çıkartan başlıca özellikler

7/24 Destek İmkanı

Müşteri memnuniyeti ve profesyonel teknik destek bizim birinci önceliklerimiz arasındadır.

Güçlü Altyapı

Web siteleriniz ve uygulamalarınız bizimle birlikte rakibinizin bir adım önünde.

Deneyimli Ekip

Herhangi bir risk yönetimi konusunda web siteleriniz ve uygulamalarınız güvenilir ellerde.

Soru, Görüş, Öneri

Amaç ve hedeflerinize en uygun çözümü bulmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.